מי אנחנו

Screenshot_20170927-113336

אריק זבלודוביץ

מנהל ובעלי המשרד

סמוך לאחר שחרורו מצבא הקבע ולצד פעילות בצבא בשירות מילואים פעיל בתחום ביקורות בכ"א ( דרגת סא"ל במילואים) עד עצם היום הזה הקים וניהל מערך שיווק למכירת דירות עבור חברות בנייה ויזמים ועד שנת 2002 ( ובמשך כעשור) אף שימש כסמנכ"ל של חברת הנדל"ן נוה שוסטר בע"מ.

בעבודתו בחברה ביצע אריק זבלודוביץ היקפי מכירות של אלפי יח"ד החל מבאר שבע בדרום , עבור דרך אשקלון, מרכז כפרי עזר, רחובות, יבנה, מודיעין ועד לגבעתיים במרכז הארץ ובשנים האחרונות בחברה בהן שימש כסמנכ"ל אף התעסק בכל מכלול ניהול הפרויקט החל משלבי התכנון ועד סיום עבודות הגמר.

משנת 2004 העתיק אריק זבלודוביץ את פעילות לת"א –יפו וניהל , שיווק ומכר בהצלחה רבה את פרויקט הרובע ביפו הסמוך לשוק הפשפשים עבור היזמים בתי גן להשכרה בע"מ וגב ארי פתוח והשקעות בע"מ – פרויקט הכולל 15 בניינים ששיווקם בשנים אלו כשיפו עדין לא הייתה על המפה הנדל"נית - סיפק אתגר רציני בפני עצמו ומומחיות שמעטים יכלו להתמודד איתם.

במהלך התקופה ובמקביל , שיווק גם דירות צמודות קרקע בקרית השרון בנתניה עבור היזמים אקלוג ורוזמרין בע"מ.

לאורך כל שנות עבודתו חרט אריק זבלודוביץ על דגלו את ערכי האמינות, היושר , השקיפות וההגינות – בכל עסקה ועסקה אשר היו "נר לרגליו" ועד היום בכל פרויקט שאריק היה מעורב במכירתו – פוגשים אותו לקוחות מרוצים.

מאז שנת 2014 הקים ופתח אריק יחד עם בנו בן זבלודוביץ משרד תיווך והרחיב את תחומי הפעילות לכל אזורי יפו ואף לתל אביב .

המשרד משמש אף "אוזן קשבת" נדל"נית ליזמים ומשקיעים , לדיירים קיימים ורוכשים או שוכרים פוטנציאליים כאשר לכולם נעשים מאמצים למצוא פתרונות דיור לטווח הקרוב או הרחוק.

לאחרונה אף סיימו לשווק בהצלחה את מתחם החנויות בפרויקט הרובע , כ- 2000 מ"ר של שטחי מסחר ואוכלסו בו חנויות אופנה וביגוד , הנעלה ומעצבים מכל גווני הקשת לצד גלריות אומנות המציגות את מרכולתם ועוד.

מה הסוד? הסוד הגדול הוא לאתר את קהל היעד הנכון אשר יתאים לנכס המשווק מחד ומאידך לאתר צרכים בשיח ותשאול נכונים לקהל המהווה פוטנציאל לרכישה.

Screenshot_20170927-113457_450x800

בן יאיר זבלודוביץ​

מנהל מכירות​

בן החל את פעילותו והיכרותו העסקית עם תחום הנדל"ן בשנת 2014 לאחר שסיים 3 שנות שירות בצבא כלוחם וסמל מחלקה בגדוד דוכיפת. לאחר שעבר את בחינות משרד המשפטים והוסמך כמתווך , הצטרף למשרד הרובע ומייד בלט ביכולותיו המקצועיות , בנועם הליכותיו בסבלנות לשמוע וללמוד...

לאחר שעבר את בחינות משרד המשפטים והוסמך כמתווך , הצטרף למשרד הרובע ומייד בלט ביכולותיו המקצועיות , בנועם הליכותיו בסבלנות לשמוע וללמוד ובסובלנות הרבה שגילה בטיפול בלקוחות המשרד במימוש רצונותיהם תוך הבנת צורכי הלקוח הן המוכר והמשכיר והן הקונה והשוכר.

בן לומד כרגע לתואר ראשון במינהל עסקים והתמחות במימון ושוק ההון ולצד לימודיו מונה ומשמש כמנהל המכירות ובתפקידו זה יוזם ומוביל עסקאות חדשות הן של מכירת והן של השכרת נדל"ן ומהווה מדריך ומוביל למקדמי המכירות האחרים במשרד, מעצים ומעבה את קהל הלקוחות המרוצים של משרד הרובע ביפו ותורם תרומה משמעותית לקידום המוניטין של המשרד.

מור נגו תמונה_981x1024

מור נגו ​

סוכן נדל"ן

מור הגיע אלינו מענף המסעדנות לאחר שהניח בצד מסעדה מצליחה . מור הצטרף לפני כשנה לפעילות הנדל"נית השוטפת של נבחרת הרובע אחרי לימודים וקורסים שונים בתחום, ולאחר שהוסמך ע"י משרד המשפטים להיות מתווך / סוכן נדל"ן מן השורה. מור קורץ מחומר מיוחד - נמרץ וחרוץ.

מור הגיע אלינו מענף המסעדנות לאחר שהניח בצד מסעדה מצליחה . מור הצטרף לפני כשנה לפעילות הנדל"נית השוטפת של נבחרת הרובע אחרי לימודים וקורסים שונים בתחום, ולאחר שהוסמך ע"י משרד המשפטים להיות מתווך / סוכן נדל"ן מן השורה. מור קורץ מחומר מיוחד - נמרץ וחרוץ, לא בוחל בעבודה קשה ועם רצון עז ללמוד וליישם את כל הכלים אותם הוא מקבל במשרד. והתוצאה לא איחרה לבוא ותוך זמן קצר הבנו שמקצוען אמיתי הצטרף לשורות נבחרת הרובע . מור כבר הספיק לבצע מספר עסקאות יפות מאוד, פיתח וצירף אזורים נוספים למפת הנדל"ן של המשרד ותרומתו בולטת מאוד. 

אז אם אתם מחפשים נכס ו/או מעוניינים למכור את הנכס שלכם, אשמח לעמוד לשירותכם ולייצג אתכם - אצלי תודעת שירות, מקצועיות ואמינות זה המפתח להצלחה, ההצלחה שלי זו ההצלחה שלכם .

IMG_1438_768x1024

מירי לוי​

סוכנת נדל"ן

הצטרפה לנבחרת הרובע לאחר שניהלה עסק מצליח בתחום הבניה כ- 26 שנה בדרום הארץ. מירי העתיקה את מקום מגוריה ליפו ונהנית כיום משני העולמות , הן מחוויות המגורים היפואית והן מחוויות העיסוק הנדל"נית באזור יפו תל-אביב . מירי הצטרפה למשרד הרובע בשנת 2017. לאחר שהוסמכה ע"י משרד המשפטים

הצטרפה לנבחרת הרובע לאחר שניהלה עסק מצליח בתחום הבניה כ- 26 שנה בדרום הארץ.
מירי העתיקה את מקום מגוריה ליפו ונהנית כיום משני העולמות , הן מחוויות המגורים היפואית
והן מחוויות העיסוק הנדל"נית באזור יפו תל-אביב .
מירי הצטרפה למשרד הרובע בשנת 2017 לאחר שהוסמכה ע"י משרד המשפטים כמתווכת
והשתלבה בפעילות הנדל"נית השוטפת של נבחרת הרובע .
תודעת השירות , הקשבה והבנת צרכי הלקוחות מהווים נר לרגליה של מירי מאז ועד היום .
התובנה שמתן מענה נכון ללקוחות הוא מעין הגשמת חלום – מניעה את מירי לפעול בחריצות
ונחרצות .
אין לי סיפוק גדול יותר מאשר לראות לקוח מרוצה .
אשמח לעמוד לרשותכם ולהגשים גם לכם את החלום .
שלכם – מירי

רוצים לדעת עוד? צרו קשר

ביקורת
תאריך ביקורת
פריט ביקורת
אחרי חיפושים ארוכים, בן מצא לי את דירת חלומותיי. תודה :)
דירוג המחבר
51star1star1star1star1star