דירות למכירה ביפו שוק הפשפשים

דירות למכירה ביפו שוק הפשפשים

באזור שוק הפשפשים קמים כמה פרויקטים של נדל"ן מיוחדים במינם, ותוכלו למצוא אותם בפרסומים תחת דירות למכירה ביפו, שוק הפשפשים הוא המקום הקרוב אליהם ביותר שמהווה נקודת ציון למיקום שלהם.

לגור ליד שוק הפשפשים לא כל אחד יכול. יש למקום הזה ניחוח אותנטי מיוחד שמחבר אנשים לכל מיני דברים שיש ביפו, שרק מי שרוצה לגור בה מבין את זה. אווירת שוק הפשפשים מכבדת את הנוסטלגיה של פעם בחנויות ייעודיות של עתיקות וגם וינטאג', ומצד שני קמות היום כל מיני חנויות של אופנה, מסעדות ועוד, המהוות תמהיל מעניין של מקום המציע ישן עם חדש ובעיקר הרבה עניין מרתק.

כמעט בכל הליכה באזור שוק הפשפשים, בעצם הולכים על היסטוריה והפרויקטים של דירות למכירה ביפו, שוק הפשפשים במתחם הם פרויקטים שמחברים בין ישן וחדש, בין היסטוריה ואדריכלות חדשנית.

פרויקט הרובע ביפו

פרויקט הרובע ביפו הוא אין ספק הזדמנות של פעם בחיים. עבודות הבנייה החלו בשנת 2003 והפרויקט מציע דירות במחירים מאוד סבורים ואפילו נמוכים, יחסית למיקום הנהדר בסמוך לשוק הפשפשים וליפו העתיקה.

שמונה שנים ארכה בנייתו של הרובע ביפו, ושינויים רבים במציאות סביבו הפכו אותו לפרויקט נדל"ן לוהט במיוחד וההיענות למודעות של דירות למכירה ביפו שוק הפשפשים היא עצומה ולא עומדת בביקוש. יותר ויותר אנשים גילו את יפו, את שכיות החמדה שלה. האווירה האותנטית, הבנייה האדריכלית שצמודה לחוקי המקום והרובע ביפו הוא סיפור הצלחה נדלני"י בכל קנה מידה.

בסביבתו של הפרויקט התחלפו כל חנויות היד השנייה בחנויות של מעצבים, בתי קפה ומסעדות שף ואזור שוק הפשפשים הוא אחד המקומות הכי לוהטים היום מבחינת העדפה לביקור קסום.

אין ספק כי פרויקט הרובע תרם לפריחת הנדל"ן באזור כולו, וגם חיזק והעמיק את האדריכלות המקומית שהיא דרמטי ותיאטרלית בהחלט מתאימה ליפו של פעם וגם ליפו של היום.

260 דירות לברי מזל- דירות למכירה ביפו שוק הפשפשים

תוכנית פרויקט הנדל"ן של הרובע ביפו כוללת שלושה בניינים עם 260 דירות. שני הבניינים הדרומיים של הפרויקט יוצרים מבואה פנימית ובבניין האחרון השלישי שהושלם לא מזמן חצר נוספת. קומת הקרקע מיועדת למסחר ומתחתיה יש חניונים תת קרקעיים. בין הבניינים נסללה סמטה להולכי רגל, המחברת בין שוק הפשפשים לרחוב יפת.

מרבית הדירות בפרויקט הן בנות 70-80 מ"ר ויש בפרויקט גם דירות גן ויחידות פנטהאוז. המפרט האדריכלי מספק והאתגר הגדול היה מול האדריכלות שדורשת מצד אחר להשאיר את המרקם ההסטורי שחייב להישמר, מול נדל"ן שצריך להתפתח אבל בהשאלת מוטיבים של העיצוב המקומי ולשייך אותו לבניינים חדשים. הבנייה הצנועה עלתה על הצורך הזה, לא לבלוט מעל יפו הישנה ויחד עם זאת ליצור הרמוניה עם הפרויקט החדש.

בדירות יש מרפסות "יפואיות", עמודים בחצרות ובקומות הקרקע שמזכירות כניסה ל"חאן", מה שיצר את השיוך של הפרויקט לסביבה שלו באופן טבעי.

לא אנדרומדה- תוסס וחי

להבדיל למשל מפרויקט אנדרומדה, שיש לו תוית של פרויקט סגור לעשירים בלבד וכל מי שרוצה לצאת ממנו צריך להיכנס לרכב, הרי שפרויקט הרובע ביפו, נבנה מתוך אותה מחשבה של התפתחות נדל"ן, פרויקט הרובע ביפו יוצר טראפיק של הולכי רגל, משהו הרבה יותר חופשי, צנוע ומזמין.

באזור נפתחו כבר 2 גני ילדים מה שמצביע על המגמה של אכלוס ע"י משפחות עם ילדים, ויוצר איזה שהיא אווירה שפויה של חיים תוססים ושגרתיים.

ביקורת
תאריך ביקורת
פריט ביקורת
משרד תיווך הרובע, מספר אחד במציאת נכסים וביצוע עסקאות.
דירוג המחבר
51star1star1star1star1star