פרויקטים חדשים ביפו למכירה

 

 

*בניין בוטיק בלב שוק הפשפשים*

בואו לגור בתוך חווית מגורים!

  • בימים אלה נבנה בניין בוטיק בסטנדרט בנייה איכותי וברמת גימור גבוהה. בניין הכולל 22 דירות יוקרה ולכל דירה צמודים חניה ומחסן פרטיים.

הבניין ממוקם בלב ההוויה היפואית לצד חוויות קולינריות ותרבותיות ונושק ליפו העתיקה ולבתי המלון היוקרתיים הנפתחים ממש בימים אלו, ובמרחק הליכה קצר לחוף הים ולטיילת תל אביב.

מגוון דירות - 2/3/4/5 חדרים, דירות גן ופנטהאוז ענק 

 

   Location Location Location !! 

   חניה ומחסן פרטיים לכל דירה !

 גובה תקרות ממוצע כ-3 מטר 

מטבחי יוקרה של חברת Armani / Cas
כלים סניטרים מבית Hansgrohe 
אכלוס בתחילת 2019
לובי כניסה מפואר ומעוצב 
ליווי בנקאי + ערבויות לפי חוק המכר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פרויקטים חדשים ביפו

הרובע ביפו מציע חווית מגורים אקסקלוסיבית וייחודית בעיר ססגונית וקלאסית. פרויקטים חדשים ביפו. כי הקסם היפואי קרוב מתמיד.

בואו לגלות פרויקטים חדשים ביפו, בואו לגלות את הרובע ביפו. מגוון רחב של דירות למכירה ביפו עם משרד התיווך הרובע המציע מעטפת של ניסיון ומקצועיות לצד שקיפות מלאה ואמינות תוך רצון לרצות את הלקוח תמיד עם התאמה מלאה לדרישותיו.

משרד התיווך הרובע ביפו דוגל במצוינת הניתנת להמחשה בפרויקטים ביפו כגון פרויקט הרובע, פרויקט זה נבנה בצפונה של יפו. מרחק הליכה קצר לים ובנוסף כמובן הקרבה לשוק הפשפשים ויפו העתיקה.

פרויקט הרובע הינו רק דוגמא אחת מן הפרויקטים הרבים אשר משרד התיווך הרובע ביפו שיווק בהצלחה וכיום מאכלס 259 יחידות דיור ו-2000 מ"ר של שטחי מסחר.

פרויקטים חדשים ביפו אטרקטיביים, מתאימים לזוגות צעירים, משפחות וכל אחד אשר אוהב את הקסם היפואי שמחבר בין תרבות, היסטוריה, אומנות ונוף לים בשילוב המודרניות של היום.

אחרי שבתל אביב כבר נגמר כל השטח לבנייה, ואין מצב להכניס סיכה, יפו היא היעד הבא של משקיעי הנדל"ן וכל מי שרוצה לגור במקום מיוחד המשלב ישן עם חדש.

משקיעים כבר גילו אותה מזמן, אבל גם זוגות צעירים שרכשו דירה להשקעה כי יש כמות עצומה של סטודנטים מהמכללה ביפו שרוצים לגור לידה, וכן זוגות שהילדים פרחו להם מהקן והם רוצים לגור במקום מיוחד. שיהיה להם איפה לטייל ומה לראות וזה כולל גלריות, וזה כולל מקומות תרבות, מופעים ועוד.  

רוצים לדעת עוד? צרו קשר