דירות למכירה ביפו בזול

דירות למכירה ביפו בזול

דירות למכירה ביפו בזול זו לא אוטופיה גם במציאות שבה אחד הדברים הכי יקרים, אם לא היקר ביותר שכל אדם קונה לעצמו היא דירה והיום זהו מצרך נדיר ויקר. יש כל מיני סיבות מדוע הנדל"ן בארץ כל כך יקר ביניהן אפשר למנות את גידול האוכלוסייה, עלות הקרקע, עלות הבנייה ומיסוי שכמובן מייקר כל עסקת נדל"ן.

שוק הדיור בארץ מתחלק לדיור בפריפריה, במרכז ושוק דירות היוקרה. השוק מאופיין במחזוריות כאשר בין השנים 1994-1997 הייתה עליה מטאורית של מחירי בדירות ואילו בין 1997-2007 הייתה ירידה של מחירים.

שני דברים קרו באזור במרכז- הייתה אליה הגירה גדולה של אנשים מהפריפריה ומחירי הדירות עלו מאוד.

בין השנים 2007-2011 עלו מחירי הדירות בכ-60% וזאת לדעת מומחים על רקע של ביקוש גבוה. מחירה הממוצע של דירה בישראל עומד היום על כ-1.5 מיליון ₪ וכדי לקנות דירה כזו יש צורך ב-137 משכורות חודשיות. בשנת 1961 רק לשם השוואה עלתה דירה כזו 41 משכורות ממוצעות.

מחירה של דירה מורכב מעלויות הבנייה ומרווחי הקבלן וכן יש תלשום על ערבויות הבנקים על פרויקטים של נדל"ן המילים על דירה הם כ-21% והם כוללים מס רכישה בגובה 1.2%, מס שבח, היטל השבחה ומע"מ

למרות שגם ביפו עלו מאוד המחירים, עדיין אפשר למצוא דירות למכירה ביפו בזול.

יפו- קרובה למרכז

תל אביב היא נקודת הנחה באשר למחיריהן של דירות. כאשר בתל אביב עלו המחירים, גם ביפו הם עלו אם כי ביחס אחר. למרות זאת עדיין אפשר למצור דירות למכירה ביפו בזול, וככל שמרבים לקום בה פרויקטים של נדל"ן כך מחירי הדירות כולם עולים בהדרגה. יפו אם כך- הופכת עם השנים להיות פנינת נדל"ן יקרה, ויש בה מקומות שמחירי הדירות בהם מושווים לדירות במרכז תל אביב.

ולמרות זאת, יש כאלה שמעדיפים את יפו. יש בה אותנטיות שאין בתל אביב, מקומות עתיקים והיסטוריה שצובעת אותה בצבעים נדירים. גם הפרויקטים להקמת הרובע ביפו למשל ממשיכים את אותם אלמנטים אדריכליים שהופכים את יפו לתערובת מיוחדת של ישן עם חדש. כך שכדאי בהחלט לחפש דירות או בתים למכירה ביפו שגם יהיו הכי קרובים למרכז שניתן לדמיין וגם יאפשרו לכם ליהנות מאווירה אותנטית של עיר קסומה זאת.

הגידול המתמיד באוכלוסייה בארץ יצר מצב שהביקוש לדירות עולה כל הזמן, חלק מהפרויקטים צדים מקומות כמו יפו והופכים אזורים שלמים לבניינים יפים ומעוצבים ועדיין אפשר למצוא ביפו דירות למכירה ביפו בזול.

דירות למכירה ביפו בזול

כאשר אתם מחפשים תיווך יפו חשוב להזכיר, משרד תיווך הרובע ביפו יכול בהחלט להציע לכם דירות למכירה ביפו בזול. עם קצת דמיון ועיצוב פנים אפשר להפוך כל דירה לפנינה מיוחדת במינה. רוב הדירות הישנות ביפו, באזורים העתיקים הן בעלות רצפה מצוירת, קשתות וניחוח ישן של אדריכלות מזרחית. לקחת דירה כזו ולעצב אותה מחדש זה אתגר שהופך את המשפט דירות למכירה ביפו בזול להזדמנות של פעם בחיים.

ביקורת
תאריך ביקורת
פריט ביקורת
משרד תיווך הרובע, מומלץ בחום.
דירוג המחבר
51star1star1star1star1star